NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

Sportalm Outside Edge 

Podzimní fashion kolekce

Sportalm Outside Edge

2021 | Kitzbühel | Rakousko

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Do SKIMAX STORE i na náš E-SHOP dorazily první kousky z podzimní fashion kolekce Sportalm Outside Edge, které přijdou na chuť především náročnější zákaznice milující exkluzivní nadčasovou módu v přírodních odstínech, metalických odlescích a něžných květinových vzorech doplněných kontrastními prvky v bílé barvě.

Všechny tyto požadavky módní linie Outside Edge splňuje, a díky kvalitně zvoleným materiálům a perfektně padnoucím střihům splní Vaše požadavky nad očekávání.

My jsme při výběru myslely úplně na všechny a vybraly jsme pro Vás již tradičně ty nejlepší modely, které se nesporně stanou ozdobou Vašeho podzimního šatníku.

 

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Vedle řady extravagantněji pojatých modelů hrajících si s kombinováním materiálů, vzorů, barev a nápisů najdete totiž také spousty těch minimalističtěji řešených, které se dají snadno kombinovat a nabízí tak téměř nekonečnou možnost pro vytváření unikátních outfitů, se kterými během pochmurnějších dní samozřejmě oslníte.

Kolekci Outside Edge bychom teoreticky mohly rozdělit na takové dvě pomyslné části, které se liší drobnými detaily, avšak všechny modely, a to jak ty propracovanější, tak i ty jednoduššího rázu mají jedno společné. Pyšní se pozoruhodnou kvalitou, docílíte s nimi jednak luxusního a zcela jedinečného looku jednak Vám poskytnou maximální komfort během nošení, a navíc k sobě náramně ladí.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

 

Geometrický vzor

Geometricky vyobrazený řetěz působí opravdu luxusním dojmem a prolíná se napříč celou kolekcí od doplňků přes trička, mikiny, bundy až po kalhoty. Setkáte se s ním převážně v bílém provedení na černém podkladu, výjimkou ovšem není ani méně kontrastní verze, a to béžový vzor v kombinaci s černým základem.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

 

Květinový vzor

Něžný květinový vzor v barvách krémové, béžové až hnědé barvy zdobí z velké části elegantnější modely jako jsou například šaty, sukně, halenky a šátky, na kterých se vyjímá na černém podkladu. Květinový motiv vyobrazený v podobě obrysu najdete na sportovnějších modelech jako jsou trička, mikiny, legíny či tepláky.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

DO KOLEKCE SPORTALM OUTSIDE EDGE

NEPŘEHLÉDNĚTE

S modely z kolekce Outside Edge se prolíná navíc oblečení na golf, které se pyšní stejnými barvami i vzory, ale získalo materiály určené přímo pro sportovní aktivity. Z toho důvodu Vám tyto kousky poskytnou pohodlí při pohybu a Vy se tak budete moci pořádně opřít do každého Vašeho odpalu na grýnu a vytřít tak zrak Vašemu soupeři.

  • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

    MICHAELA KOVÁŘOVÁ

    Reklamační oddělení
    Online poradkyně pro výběr oblečení

Pokud budete potřebovat při výběru oblečení a doplňků poradit neváhejte se obrátit na naši online poradkyni Míšu, která Vám velmi ráda pomůže. Můžete jí zavolat na tel.: +420 775 860 840, nebo napsat e-mail na store@ski-max.cz, či vyplnit náš dotazník pro výběr oblečení a doplňků.

DOTAZNÍK


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb