Sportalm Spring&Summer 2020 

SPORTALM Spring&summer 2020

2020  |  Kitzbühel  |  Rakousko

Je nejvyšší čas objevit kolekce SPORTALM SS20

Po příliš nevydařené zimě se nám o slovo opět hlásí jaro a s ním nové jarní a letní kolekce Sportalm. Slunečné počasí přímo vybízí ke kombinování různých barevných variant a nekonečného množství vzorů.

OCEAN VIBES

Naleznete zde širokou škálu motivů, které nacházejí svoji inspiraci v námořnickém prostředí, proto je zde dominanta modré barvy v mnoha různých odstínech, která je také lehce kombinována s výraznou červenou a něžnou bílou.

Ono spojení ukazuje svoji zálibu v letních měsících a v prostředí slunných pláží. Z této kolekce si vyberete také vhodné oblečení pro Vaše golfové turnaje či volnou hru, jelikož každý kousek je vyroben z kvalitního a funkčního materiálu s rychleschnoucí vlastností.

První střípky z kolekce Sportalm Ocean Vibes

naleznete ↓

TADY

Na jaře nerozkvétají jenom květiny či ovocné stromy, ale také kolekce Sportalm

SECRET GARDENS

a její barvy pro Vás utajeny nezůstanou. 

Inspirace v přírodě je zde patrná i z lehkosti a prodyšnosti použitých materiálů. Oživení do občas chmurných dní si s sebou ponesete na každém kroku. Osvědčenou kombinaci bílé a černé s velmi barevnými a různorodými

květy na sebe obléknete nejen při procházkách po městech. Modely z této létem sálající kolekce skvěle uplatníte například i v práci. Zkuste to a sama uvidíte, jak se téměř okamžitě Vaše pracoviště rozzáří.

Zaujala Vás kolekce Sportalm Secret Gardens?

Naši nabídku naleznete ↓

ZDE

Svěží, letní, všestranná. Tak by se dala charakterizovat kolekce

UNDERWATER LOV

která oplývá modely ideálními

pro letní aktivity spojené s pohybem a volným časem. Charakteristické jsou pro ni světlé odstíny, a hlavně nebývalé pohodlí, které Vás mile překvapí a získá si Vaše srdce spolu s místem ve Vašem

šatníku. Prohlédněte si kolekci Unaderwater Lov.

Udělejte si radost novým kouskem a hlavně si nezapomeňte užít léto.

Pokud budete potřebovat poradit, přeměřit Vámi vybraný model, nebo se ujistit o správné velikosti, kontaktujte naši online poradkyni Michaelu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Pomoc při výběru oblečení Vám může také naše podstránka Jak vybrat oblečení a doplňky.


Zpět

Další novinky

Jak vrátit půjčenou výbavu 2021

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte_si_smlouvu.jpg

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu. A jak to udělat?

Objednej a vyzvedni

Objednej-vyzvedni-0.jpg

Objednejte si Vámi vybrané zboží a vyzvedněte si ho u nás ve výdejně objednávek od pondělí do pátku mezi 9. a 17. hodinou. Zboží pro Vás připravíme do 1 hodiny od jeho objednání.