Top 4 jarní mikiny 

Top 4 mikiny letošního jara

které musíte mít

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

TOP 4 mikiny letošního jara

Omezení pohybu konečně končí, jaro se hlásí o slovo a přišel konečně čas vyrazit do města i do přírody v nové mikině. Jaké letos opravdu frčí a ve kterých zazáříte? Míša pro Vás vybrala TOP 4 kousky, kterými dokonale doplníte svůj volnočasový, městský, sportovní i pracovní komplet. Na své si přijdou milovnice extravagantnější městské módy, 

minimalistické volnočasové módy, ale také ženy holdující sportu. Neváhejte se obrátit na naši online poradkyni Míšu, se kterou vyberete nejlepší střih, barvu i velikost přesně pro Vás. Kontaktovat ji můžete pomocí e-mailu store@ski-max.cz či pomocí telefonu +420 775 860 840 od pondělí do pátku mezi 9. a 17. hodinou.

Dámská mikina Sportalm Palermo

TOP 4 mikiny letošního jara

Překrásná květovaná mikina z kolekce Kir Royal Vás okouzlí na první pohled. Nestárnoucí modro červená kombinace s květy vlčího máku, doplněná stříbrnými detaily a luxusním kamínkovým logem na zádech. Strečový materiál je velmi příjemný a pohodlný. Mikinu stačí doplnit městskými tepláky z téže kolekce a originální outfit je na světě.

DÁMSKÁ Mikina Goldbergh Flavy

TOP 4 mikiny letošního jara

Pohodlná oversize mikina z bavlny. Překrásná a velmi pohodlná mikina má zlaté logo Goldbergh na prsou a svým luxusním zpracováním nás všechny dostala. K teplákům, legínám i Vašim oblíbeným džínům, prostě univerzální kousek, který nesmí letos chybět v šatníku žádné ženy. Jediný problém, který jsme měly my, bylo vybrat barvu. Bílá, černá nebo červená? Skutečně těžká volba.

Dámská mikina Sportalm Iduna

TOP 4 mikiny letošního jara

Pro milovnice golfu máme výborný typ v podobě mikiny Sportalm Iduna. Mikina je z kvalitního materiálu, který se perfektně hodí na sportovní aktivity. Vzdušné boční vsadky jsou příjemným doplňkem. Doporučujeme tuto mikču kombinovat s dalšími kousky z letošní jarní a letní linie Sportalm Mojito, se kterou při sportu rozhodně zazáříte.

Dámská mikina Goldbergh Jabet

TOP 4 mikiny letošního jara

Mikina stvořená pro aktivní sportovkyně. Strečový materiál, který Vám umožní si naplno užít kteroukoli sportovní aktivitu. Mikina s kapucí je doplněna zlatými detaily a logem Goldbergh na zádech. Pro maximální pohodlí obsahuje materiál ionty stříbra, které zabraňují množení bakterií a velmi dobře odvádí vlhkost a pot. Navíc si mikinu můžete pořídit i v bílé variantě.

Zobrazit celou nabídku dámských jarních mikin


Zpět

Další novinky

Vist X Limited – dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE – řada VIST X LIMITED

Dámské lyže jsou skvělou volbou

Untitled design (9).png

Proč je dámský model vhodnější? Jeho konstrukce lépe vyhovuje lyžařské technice žen, která je jiná než u mužů. Jde hlavně o postavení těžiště v průběhu oblouku či velikost tlaku do hran, který vychází z jejich rychlosti a váhy.

Lyže AK Ski nově ve SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusní ručně vyráběné lyže od švýcarské značky AK Ski. Přečtěte si názory dlouholetých profi testerů na jednotlivé sjezdové modely, od dámských lyží přes univerzálky po slalomky