SKIMAX STORE | úterý - sobota | 9.00 - 18.00 hod.

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX 

TŘPYTIVÉ VOLANT SKI

POUZE VE SKIMAX

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Dalším zástupcem luxusních lyží ve SKIMAX STORE je americká značka Volant. A opět se jedná o perličku, na kterou jen tak někde nenarazíte. A čím je značka Volant tak unikátní? Když jedete na jejich lyžích, připadáte si jako jiný lyžař. Konstrukční složení lyží Volant je zcela odlišné od evropských značek. Proto také jízda na těchto modelech je naprosto jiný lyžařský zážitek. A skutečně to stojí za to! Lyže Volant jsou harmonické, vyrovnané, klidné a jízda na nich je doslova elegantním lyžařským zážitkem. Při lyžování na těchto modelech jízda vyvolává naprosto jiné emoce a pocity, než na které jste zvyklí. Dominuje harmonie a pocit bezpečí, a to po celý den!

Lyže Volant byly stvořeny pro všechny lyžaře, kteří hledají luxusní a zcela originální lyži na krásné celodenní lyžařské zážitky. Modely značky Volant Vám v našem SKIMAX STORE nabízíme jak v provedení pánském, tak dámském. A aby toho nebylo mále, můžete je doladit i holemi či helmami od této značky a vytvořit si tak zcela jedinečný a neotřelý Volant look. Dalším, zcela neopomenutelným podpisem této značky je její design. Značka Volant má jako jediná na světě patent na finální povrchovou vrstvu tvořenou z jednoho plátu kovu, díky kterému tyto lyže vypadají jako diamanty na sněhu. Prostě dokonalost na svahu za každé situace.

NÁZORY TESTERŮ

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Silver-H

TERKA

Tento model je zcela jiný. Těžko se to slovy popisuje. Vždy když jedu na modelech značky Volant, připadám si jako jiný lyžař. Jejich konstrukční pojetí lyží je naprosto odlišné od jakýchkoliv jiných značek. Proto i jízda na těchto lyžích je naprosto jiný lyžařský zážitek. A že tento zážitek stojí opravdu za to! Lyže je vyrovnaná, rozvážná, klidná, chladivě elegantní. Jízda z kopce na ní vyvolává naprosto odlišné emoce a pocity. Pocit bezpečí a jedinečnosti Vás na tomto modelu nemine. Led ani rozbitý sníh pro Volant Silver není překážkou. A nakonec, až si užijete tento naprosto unikátní lyžařský zážitek, zvednete lyže ze sněhu a můžete se kochat krásou a nekonečnými odlesky tohoto modelu. Já miluju věci, které jsou jiné než všechno ostatní. Proto mě design modelů Volant vždycky dostane do kolen. Evokuje ve mně zapomenuté časy třpytivé elegance dávných, již neexistujících časů, které mám díky tomuto modelu možnost zažít v naprosto jiné době přímo na svahu. Pokud toužíte po něčem jedinečném, v čem se budete cítit jedinečně, jsou tyto lyže stvořeny právě pro Vás!

CHCI DÁMSKÉ LYŽE
VOLANT SILVER

MAREK

Snadná a nekomplikovaná, taková je jízda na lyžích Volant STEEL. Jejich konstrukce i geometrie přímo vybízí k pohodové jízdě za každých sněhových podmínek. I v té největší mlze budete na svahu zářit díky jedinečnému leštěnému povrchu. Rozhodně doporučuji lyžařům pohodářům, kteří se na kopci nechtějí nadřít. Na model STEEL se mohou zaměřit i ženy, těm dodá pocit jistoty a pomůže jim s rozvíjením svých lyžařských dovedností. A zářit budou také, to si buďte jistí...

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE
VOLANT STEEL

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Steel-H

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Champagne-H

TERKA

Další vysoce zajímavý kousek od značky Volant. Tato lyže je takový elegantní a harmonický lyžařský bonbónek. Klidně sjíždí všechny typy sjezdovek a nenechá se ničím vykolejit. Příjemná je i na smýkaný oblouk. Jízda na ní je něco naprosto odlišného, co můžete zažít skutečně pouze na lyžích Volant. A její jedinečný design je naprosto dokonalý. Překrásná champagne barva vydává nekonečné množství odlesků a dělá z této lyže bohyni svahu, stejně tak, jako z její majitelky. Tento model byl stvořen pro ženy, které se nebojí jít proti proudu a milují nadčasové krásné a originální věci, které nikdy nevyjdou z módy.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE
VOLANT CHAMPAGNE

MAREK

Luxusní a klidné svezení na lyžích s luxusním designem. Jízda na modelu PLATINUM mě velmi mile překvapila. Tolik pohody při jízdě jsem dlouho nezažil, lyže jsou klidné, stabilní a velmi jisté v přehranění a to vlastně stačí. Šířka 75 mm lyžaři velmi pomáhá v rozbitém terénu, kterým hravě proplouvá. Kdo se kouká po harmonických univerzálních lyžích s neotřelým designem, měl by se na model PLATINUM každopádně zaměřit. Skvělá univerzálka s jedinečným designem.

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE
VOLANT PLATINUM

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Black-H

PAVEL

Jedinečná perlička značky Volant. Velmi vyvedený kousek, který nadchne každého, kdo hledá klidnou, nadčasovou univerzálku pro krásné lyžařské zážitky a pohodové celodenní lyžování za jakýchkoliv sněhových podmínek. Modely Volant se vyznačují svou chladnou klidností a velmi příjemným vedením oblouku. Díky své jedinečné konstrukci si své jízdní vlastnosti udrží opravdu dlouho. Pokud hledáte originální a nadčasový model s nádech neotřelého luxusu, právě jste našli svého favorita. Tento model bych doporučoval spíše mužům, a to i ve vyšších váhových kategoriích.

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE
VOLANT BLACK

Všechny modely Volant patří do kategorie univerzálních lyží. Proto jsou vhodné jak ráno na tvrdou sjezdovku, tak odpoledne do těžkého a rozbitého sněhu. Očekávat od nich můžete vysoce kvalitní jízdní vlastnosti, díky kovovému jádru a speciální povrchové úpravě také extrémně dlouho životnost. A další skvělou výhodou u těchto modelů je jejich nadčasový design, který nikdy nevyjde z módy. Volant modely nabízíme v povrchové úpravě silver, steel, champagne, black a platinum. To znamená, že vybrat si ten správný design u značky Volant je opravdu těžké, protože je jeden krásnější než druhý. Takže přejeme krásné chvíle u vybírání toho nejkrásnějšího designu. Pokud potřebujte poradit s výběrem modelu, obraťte se na našeho profi testera a majitele firmy SKIMAX Pavla Štancla, rád Vám pomůže vybrat ten nejlepší model právě pro Vás!

DOLAĎTE SVŮJ LOOK

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Hole-H

PAVEL VÁM PORADÍ

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

Výprodej testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžaři a lyžařky, vybíráte pro sebe nové lyže a nevíte si rady? Zeptejte se a poraďte se s našimi profi testery, vyberou pro Vás ty pravé lyže z naší nabušené nabídky. Zní to super, a taky, že to super je...

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy