VIP PÁRTY GOLDBERGH x LACROIX VE SKIMAX! 

VIP-Party-2.png

Srdečně Vás zveme na jedinečnou zahajovací párty této sezóny pod taktovkou těch nejvíce trendy značek nadcházející zimy! Goldbergh párty s majitelkou značky Goldbergh Sandrou Peet a představení nové žhavé značky nejluxusnějších lyží světa Lacroix již tuto neděli 15. 10. 2023 ve SKIMAX STORE! Prosecco, dobrá káva, nové kolekce a skvělá atmosféra po celý nedělní den pouze ve SKIMAX STORE od 9 do 19 hodin! Přijďte si vybrat nový Goldbergh komplet, či doplnit Váš stávající šatník o kousek z nové kolekce! Nenechte si ujít možnost setkat se s úžasnou zakladatelkou a majitelkou firmy Goldbergh, která Vám ráda doporučí to nejlepší z nové kolekce Goldbergh právě pro Vás! Navíc Vás čeká představení nové značky nejluxusnějších lyží světa, které nově můžete zakoupit pouze ve SKIMAX STORE! Srdečně Vás zveme na tuto jedinečnou akci a těšíme se na setkání s Vámi! Pavel Štancl a tým SKIMAX!

VÍCE INFORMACÍ O PRODEJNĚ SKIMAX

SKIMAX STORE

VŠE O ZNAČCE LACROIX

VŠE O ZNAČCE GOLDBERGH


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček