• Pansky_svetr_Bogner_Fire_Ice_Adrian_015_1.jpg
  • Pansky_svetr_Bogner_Fire_Ice_Adrian_015_2.jpg
  • Pansky_svetr_Bogner_Fire_Ice_Adrian_015_1.jpg
  • Pansky_svetr_Bogner_Fire_Ice_Adrian_015_2.jpg

Pánský svetr Bogner Fire + Ice Adrian 015

Doporučená cena5 290 Kč
Tento produkt již nelze zakoupit

Poradím Vám, nebojte se mi zavolat či napsat

Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

Michaela Kovářová
+420 775 860 840
store@ski-max.cz

Poradkyně pro
výběr
luxusního
oblečení
a doplňků

Dotazník pro výběr oblečení Jak vybrat oblečení O Míše

Popis produktu

Pánský svetr Bogner Fire + Ice Adrian 015

je pleteným modelem vhodný pro běžné nošení. Zapíná se do stojáčku na YKK zip. Navíc je zdoben alpským vzorem v modré, bílé a černé barvě. Rukávy jsou zakončeny žebrovanou manžetou. Je vyroben z kvalitních materiálů s prvotřídní kvalitou, díky kterým si Vás svetr Adrian zaručeně získá. 

Zážitkový nákup ve SKIMAX STORE

Nákup u nás není jen pouhé nakupování, ale skutečný zážitek se servisem, který tomu odpovídá. SKIMAX STORE přesně odráží to, jací jsme. Možná to není nejmodernější přístup, ale my trváme na tom, že některé věci by se měnit neměly. Nejdůležitějším parametrem je Vaše spokojenost, pohodlí a důvěra ve svého prodejce.

  • Pro zpříjemnění nákupu Vám rádi nabídneme kávu, prosecco či vodu
  • Náš profesionální personál se srdečným přístupem se postará o to, aby byl Váš nákup příjemným zážitkem, na který dlouho nezapomenete
  • Jedinečný výběr
  • Unikátní portfolio světových značek
  • 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou
Úprava oděvu na míru

Zakoupil/a jste u nás zboží, ale potřebujete udělat menší úpravu? Pokud se jedná o zkrácení, zúžení či jiné drobné úpravy nabízíme Vám služby naší švadlenky, se kterou spolupracujeme již mnoho let. V prodejně SKIMAX STORE s Vámi naši prodejci prokonzultují úpravy, které jsou potřeba na Vámi zakoupeném zboží udělat. Zboží od Vás rovnou převezmou a předají švadlence k úpravě. Vaše zboží bude nejpozději do 14 dnů od převzetí upraveno. Poté Vás budeme telefonicky kontaktovat o způsobu vyzvednutí.

Tato služba je při nákupu našeho zboží ZDARMA.

ONLINE NÁKUP

Pokud cokoliv potřebujete, chcete si objednat, vrátit, vyměnit, poradit s velikostí, nefunguje Vám objednávka, nevíte jak postupovat při vrácení či reklamaci – nebojte se na mě obrátit. Ve SKIMAX STORE mám na starosti online poradenství pro výběr volnočasového i lyžařského oblečení, lyžařských a zimních doplňků včetně obuvi. Pokud si nejste jistí, zavolejte +420 775 860 840 nebo napište na e-mail store@ski-max.cz, jsem tu pro Vás! Míša

Instagram_iconFacebook_icon

Specifikace a funkčnost svetru
  • PohlavíMuži
  • ZnačkaBogner
  • Produktové číslo84026051
  • Záruka24 měsíců
  • BarvaŠedá Multicolor
  • SezónaZima
  • Modelová řada19/20
  • KolekceBogner Fire + Ice
  • Materiál 1Polyamid - 20% Vlna - 28% Viskóza - 25% Bavlna - 15% Polyakryl - 9% Kašmír - 3%
  • StřihRovný
  • Typ zapínání Zip YKK Polopropínací
  • Barva zipůČerná Šedá
  • RukávDlouhý
  •   
  • Detaily modeluRukávy zakončené manžetou Viditelné logo značky Límeček Norský vzor Vzor
  • UžitíVolný čas Městská móda

Značka ponořená v historii

Příběh značky Bogner začíná u Willyho Bognera staršího a jeho vášně pro lyžování. V běhu a skocích na lyžích patřil tento muž brzy k nejlepším v Evropě a jeho popularita coby sportovce rostla závratnou rychlostí.

V té době, roku 1932, s přítelem založil v Mnichově společnost zaměřenou na dovoz lyží, příslušenství a pletené oblečení z Norska. Willy ve dne pracoval ve firmě a po večerech trénoval. Willy Bogner oslavil mnoho úspěchů jako cross-country lyžař a skokan na lyžích, a i jako olympijský vítěz dobře chápal, jak důležitou roli hraje pro vrcholové sporty právě oblečení. Založením firmy se mu podařilo spojit vášeň k lyžování s obchodním nadáním, jímž oplýval.
Willy Bogner zvítězil jedenáctkrát v severské kombinaci, pětkrát se stal bavorským mistrem, a v roce 1935 dokonce obsadil třetí místo na Mistrovství světa v klasickém lyžování v Československu. O rok později pronesl na IV. zimních olympijských hrách v Garmisch-Partenkirchen olympijskou přísahu, a právě na nich oblékl německý národní tým poprvé sportovní oblečení značky Bogner. Zipy se stříbrným "B" pak zdobily německý národní tým na všech dalších ZOH.
V roce 1937 se Willy Bogner oženil s Marií Lux, budoucí "královnou strečových lyžařských kalhot". Maria Bogner měla zvláštní cit. Druhá světová válka zničila výrobu sportovních modelů, ale Maria ještě před Willyho návratem ze zajetí obnovila výrobu ve staré boudě v Oberaudorfu. Takřka na koleni zde 25 žen vyrábí na zastaralých šicích strojích speciální zástěry, které byly později využívány při úklidu suti v ulicích.

V roce 1932 způsobila Maria módní revoluci, když na trh uvedla strečové lyžařské kalhoty, jež jsou dodnes známé pod označením „Bogners". Ty za svou slávu vděčí především osobnostem, jako je Marilyn Monroe, Ingrid Bergman či Jayne Mansfield, které si je samy velmi oblíbily.
První pánská kolekce této značky vznikla až roku 1950 a od tohoto roku bude Bogner nazýván "Diorem lyžařské módy". Obdobného srovnání se o dvacet let později dočká i Maria Bogner, nejen díky prestižnímu ocenění Fashion Award ji německý magazín Der Spiegel nazve "Coco Chanel sportovní módy".
Willy Bogner mladší nepůsobil jen jako fotograf, ale byl i skvělým kameramanem. Podílel se především na filmech vyžadujících komplexní lyžařské záběry. Jeho nejznámějším dílem v této oblasti jsou zaručeně filmy s Jamesem Bondem, kde se od roku 1960 v lyžařských scénách začalo objevovat právě oblečení značky Bogner.
Jablko nepadá daleko od stromu, a proto není velkým překvapením, když se roku 1971 objeví na trhu první lyžařská kolekce Willyho Bognera juniora, a to dokonce z revolučního materiálu nylon stretch s názvem "Formula Z", na jehož vývoji se mladý muž osobně podílel.
Po smrti svého otce převzal řízení Willy Bogner mladší a do aktivit společnosti zapojil i svou manželku Sôniu, která pak byla od roku 1980 zodpovědná za navrhování dámských oděvů. Tento okouzlující pár se seznámil u Starnberského jezera v jižním Německu při fotografování jedné z kolekcí, a právě jejich zájem o módu napomohl značce k získání světového renomé.

Oddaný podnikatel, nadšený sportovec a úspěšný filmový producent: za mezinárodní sportovní film „Fire and Ice" vyhrál Willy Bogner mladší nejen Bavorskou filmovou cenu, ale položil také základy nové kolekce, jež se tímto dílem inspirovala. V roce 1989 byla poprvé uvedena mladistvá a vzrušující sportovní a snowboardová kolekce Bogner Fire + Ice. Další úspěch oslavila hned o rok později, kdy vyjel z výrobní linky první automobil limitované edice VW Golf s designem interiéru Fire + Ice.
Sônia Bogner zahájila svou první designérskou kolekci a otevřela obchod Sônia Bogner v Mnichově. Exkluzivní oblečení řady Bogner Leather bylo představeno v roce 1994.
Rok 2005 byl pro značku Bogner silným krokem do budoucnosti: stěžejním bylo především zahájení činnosti nákupního magazínu. Této jedinečné kombinaci katalogu s časopisem byla udělena cena „Nejlepší nový katalog roku". První obchod značky Bogner v USA byl otevřen v New Yorku v roce 2008, otevření dalších poboček v Salcburku, Kitzbühel a St. Moritz následovalo již o rok později.
Pod značkou se však mimo elegantní a kvalitní oděvy skrývají i módní doplňky; lyžařské vybavení, které v roce 2000 získalo stříbrnou cenu za design od Spolkové republiky Německo. Původně ryze sportovní oblečení se během doby vyvinulo v několik samostatných linií jako jsou Bogner Man, Bogner Women, Sport Ski, Après Sport, Golf, Bogner Jeans, Leather. Mimo to nabízí firma širokou škálu doplňků.

Volba správné velikosti

je snad to nejdůležitější při správném výběru oblečení. Naše velikostní tabulky jsou převedeny na evropské číslování, aby se nákup u nás stal jednodušším.

Volba parametrů

je další důležitou součástí. Nabízíme široký sortiment funkčního zboží, ale také volnočasové oblečení, které doplňuje nadčasový design. Vysvětlení jednotlivých pojmů najdete u každého našeho produktu v popisu.

Jakou pomoc VÁM při výběru můžeme nabídnout:

1. přeměření Vámi vybraného modelu

2. detailnější fotky produktů

3. konzultaci při výběru celého kompletu

 

Jsme tu pro Vás. Obraťte se na nás, pokud si s čímkoliv ohledně výběru nevíte rady.

Pro jakoukoliv radu kontaktujte naši online prodejní poradkyni Michaelu

Tel.: +420 775 860 840 | E-mail: store@ski-max.cz

 

Pro více informací navštivte naši stránku Jak vybrat oblečení, zde se dozvíte všechny potřebné informace, které by Vás mohly zajímat.

Čerpejte výhody a slevy! Zaregistruje se a staňte se členy SKIMAX VIP KLUBU.

Tyto materiály jsou součástí tkanin a úpletů. Většinou jsou dražší než jejich syntetické náhražky a budete se o ně muset více starat.

ANGORA

Angorská vlna se získává stříháním srsti angorských králíků a je jedním z nejjemnějších materiálů. Samotné angorské vlákno najdete ve složení málokdy. Angorská vlna je velmi jemná, často se míchá s bavlnou nebo vlnou, aby bylo vlákno pevnější a lépe odolalo opotřebení. Angoru bezpečně poznáte podle typické chlupaté „aury“, protože se velmi snadno elektrostaticky nabíjí. Angorská vlna je velmi náročná na údržbu. Snadno se sráží a plstnatí. Nejlépe se Vám o oblečení z tohoto angory postarají v čistírně. U kvalitních, značkových kousků se vyplatí svěřit materiál do rukou odborníků. Do pračky by angora měla přijít jen za použití šetrného programu na vlnu. Pokud se rozhodnete oblečení prát v ruce, pak angoru perte ve vodě, která by neměla přesahovat 40°C. Při praní nezapomínejte na aviváž – angora se bez ní velmi snadno elektrostaticky nabíjí. Protože je vlákno angorské vlny velmi jemné, ždímejte oblečení zásadně v ruce. Vodu vám pomůže vymačkat froté ručník. Svetr zásadně nevěšte, dokud je nacucaný vodou – váha absorbované vody svetr spolehlivě vytahá.

KŮŽE

Kůže díky své odolnosti a flexibilitě patří k velmi oblíbeným, ale ne úplně levným materiálům. Při koupi kožených výrobků buďte trochu obezřetní. Mnoho tzv. kožených výrobků totiž kůži vidělo jen „z rychlíku“. Pozor na štípenku (štípenková kůže), ze které se dnes vyrábí většina takzvaně kožených výrobků. Štípenka kůže je i není. Jde o seříznutou spodní část hlazenice (jedné z několika vrstev kůže) se semišovým povrchem. Ta se pak míchá s různými lepidly či umělými materiály. Výrobky pak často nesou označení genuine leather (pravá kůže), ale když k nim přivoníte, charakteristickou vůní kůže neucítíte. U koženého oblečení (kalhoty, bundy, sukně) a doplňků (rukavice, pásky) se o klasickém praní v pračce v podstatě nedá mluvit. Pokud vám navlhne nebo zmokne kožené oblečení, nechte ho uschnout při pokojové teplotě. Kožené oděvy mají společnou tendenci pohlcovat do pórů v materiálu prach. Otírejte je hadříkem namočeným ve vlažné vodě a neparfemovaným mýdlem. Pro ochranu kůže používejte speciální čistící přípravky. Po pečlivém vyčištění celé vnější plochy kůži vytřete čistým suchým hadrem a nechte pomalu vyschnout v teplé a suché místnosti (nikdy nesušte na topení). Kůži nestačí pouhé umytí, je potřeba do pórů dostat na místo špíny čistý tuk, aby se vrátila její přirozená pružnost. Pokud máte nějaký delikátnější kožený kousek, určitě si s ním poradí ve specializované čistírně. Kožené oblečení skladujte při stálé teplotě, vyhněte se vlhku a přímému slunci. Bundě i kalhotám bude nejlépe na ramínku. Pokud chcete kalhoty skladovat složené, nedávejte na ně další oblečení z umělých materiálů, které způsobí jejich vysušování.

PAŠMÍNA

Název pašmína vychází z perského názvu, který v přesném překladu znamená „měkké zlato“ a je ušlechtilou formu kašmíru. Znáte ji zajisté díky šálám, které se z tohoto materiálu vyrábějí. Pašmína je lehká, velmi hřejivá, nemačkavá a hodí se skvěle do jakéhokoliv počasí. Při správné péči vám vydrží i několik let. Jemná vlákna pašmíny se získávají z nejkvalitnější srsti tibetských koz. Textilie je přírodní, velmi jemná, hřejivá a má výborné izolační vlastnosti. Pro vyšší lesk a pevnost se míchá 30% hedvábím. Vlákna pašmíny jsou velmi jemná. Při praní je proto potřeba postupovat obzvlášť obezřetně. Perte ji zásadně v ruce, v lepším případě využijte suchého čištění. Pračka by jemná vlákna zničila a z vzácného kousku by vám zbyl hadr.

BAVLNA

Je snad nejuniverzálnějším přírodním materiálem. Je prodyšná, velmi příjemná k pokožce, je pevná a dobře saje vlhkost. Vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Čistě bavlněné prádlo ocení především atopici, alergici, ale vyrábí se z ní i oblečení pro miminka. Bavlna se také často používá jako základ příměsí, například u kalhot nebo triček. Ty obsahují často elastické vlákno (polyester nebo elastan), aby látka pružila. Barevné kousky, oblečení s příměsí elastanu nebo syntetiky perte na 40 °C. Bavlněné oblečení před praním otočte abyste předešli žmolkům. Bavlna jinak odolá všemu a kamarádí se se všemi možnými programy (zvládne bělení i barvení). Proto povlečení a ručníky snesou praní i na 90 °C. U oblečení se ale přimlouváme maximálně za 60 °C – vysoké teploty totiž podporují tvorbu žmolků a seprání barvy. Při praní dodržujte klasické rozdělení bílé – tmavé – barevné prádlo. Bílé bavlněné tričko může od vašich džínů chytnout našedlý odstín. Protože se bavlněné oblečení mačká, hned po vyprání ho pověste. Jinak vás u žehlení čeká spousta práce. Trička pověste na ramínka a nechte je vyvěsit. Žehlení na vysoké teploty by kvalitním kouskům nemělo vadit. U oblečení s příměsí snižte teplotu a nepoužívejte páru.

LEN

Len je jeden z nejdéle používaných přírodních materiálů získávaný ze stonku lnu setého, který poznáte podle typických bleděmodrých kvítků. Lněné vlákno má neskutečně příjemné chladivé a osvěžující vlastnosti, což oceníte zejména v horkém počasí. Dobře absorbuje, proto se z něj kromě oblečení vyrábějí také utěrky, ručníky, povlečení či jídelní textil. Co potěší méně, je jeho dobře známá vysoká mačkavost. Lněné výrobky dobře snášejí klasické praní v pračce, mají ale tendenci se srážet (o 3-7 %). Vždy se dívejte na instrukce na štítku. Ideálně perte na 40 °C. Některé bílé lny snesou i teplotu 60 °C. Lněná vlákna jsou náchylnější k lámavosti, neměla by se tedy ždímat. Při praní a máchání zachovejte stejnou teplotu vody. Při praní lnu používejte jemný prací prostředek a prací cyklus pro delikátní materiály. Vyhněte se aviváži i bělidlům. Lněné oblečení můžete na krátkou dobu sušit v sušičce na šetrný program. Len před žehlením trochu nakropte, půjde vám to snadněji. Obecně se len žehlí na vyšší teplotu. Světlé lny můžete žehlit oboustranně, tmavé naruby, aby se nevytvořily bílé mapky. Při praní s jinými materiály může len pohlcovat jemné chloupky, a ztratí tak svůj lesk a barvu. Proto dejte lněné věci (košile, kalhoty, pyžama, ubrusy) do lněného „pytle na praní“ nebo do lněného polštáře.

VISKÓZA

Viskóza je celulózové vlákno, které se vyrábí už od 19. století jako náhražka hedvábí a občas se jí také říká „umělé hedvábí". Velmi často se dává do lněných látek jako příměs, je totiž výrazně levnější než len, navíc zlepšuje vlastnosti hrubších lněných látek, které jsou pak měkčí a příjemnější na dotek. Na štítcích ji často najdete také pod názvem rayon, protože v textilním průmyslu jsou výrazy rayon a viskóza brány jako synonyma. Důležité je vědět, že viskózová vlákna namočením slábnou, aby se oblečení nevytahalo, nesmí se ždímat a sušit pověšené. Platí to především pro úplety, tkaniny jsou k tomu méně náchylné. Častým praním se viskózové oblečení ničí, takže kdybyste si náhodou pořídili něco dražšího z umělého hedvábí, je lepší dát to vyčistit a praní neriskovat. Úpletové prádlo z viskózy se ve většině případů není nutné žehlit, pokud se tak přeci jen rozhodnete, použijte pouze vlažnou žehličku.

KOŽEŠINY

Přírodní kožešiny vyrábějí kožešníci ze srstí králíků, lišek, norků, kun, ale i mývalů a tchořů. Kožešinu z králíka pořídíte mnohem levněji než z lišky nebo z norka. Navíc na rozdíl od norků a lišek králík se nechová jen na kožešinu, ale spotřebuje se celý. Kožešina Vás zahřeje i ve velké zimě mnohem lépe než kterýkoli jiný materiál. Kvalitní kožešina je nadčasová a vydrží po generace, navíc nemusíte dělat kompromisy mezi hřejivostí a elegancí. Každopádně musíte počítat s tím, že jsou přírodní kožešiny drahé, mohou pelichat a milovníci zvířat s Vaším outfitem budou mít na 100% problém. Kožešiny do pračky nepatří! Ale ještě, než odnesete kožich do specializované čistírny, můžete zkusit několik metod, jak se zbavit zatuchlého zápachu, pomoc by mohlo opakované větrání v chladném vzduchu, nebo zkuste vykartáčovat kožešinu technickým benzínem smíseným s moukou.

MERINO

Oblečení z merino vlny uspokojí nároky sportovců hledajících kvalitní vrstvu outdoorového oblečení. Svetry z merina ocení především dámy, které nechtějí v zimním období vypadat jako medvěd. Merino vlna je velmi jemný druh látky pocházející ze plemene vysokohorských ovcí merino. Hlavním producentem této ceněné vlny je v současnosti Austrálie. Pokud máte citlivou pokožku a nechce se vám riskovat obyčejnou vlnu, merino svetřík či šaty vás dráždit nebudou. Příjemně se nosí, nekoušou a zahřejí. Merino se díky svým funkčním vlastnostem hojně využívá také při šití dětského oblečení. Oblečení z merino vlny perte v pračce na speciální program v pracím prostředku určeném na vlnu. Vždy se ale podívejte na instrukce výrobce. Teplota by neměla být vyšší než 40 °C. Nikdy nepoužívejte aviváž, která znehodnotí funkční vlastnosti merina. Oblečení z merino vlny raději nedávejte do sušičky, aby se vlákna nepoškodila. Spíše je rozprostřete a nechte vyschnout přirozeně. Ani hrubé ždímání merino vlně neprospěje. Pozitivní je, že ho nemusíte prát po každém použití, postačí vyvětrat. Žehlete na první stupeň, tj. do 110 °C bez použití páry. Vlna by tuto vlhkost přijala a prádlo by zůstalo delší dobu vlhké. Merino se nesmí bělit, ani chemicky čistit.

VLNA

Stěží najdete přírodní materiál, který vás lépe zahřeje v zimě či ochladí v parném počasí. Ať už zvolíte nejvíce používanou vlnu ovčí, kašmírovou z odolného plemene vysokohorských koz, mohér, merino, králičí angoru, qiviut z pižmoně, lamí alpaku nebo vlnu velbloudí, můžete si být jisti, že se budete cítit příjemně. Vlny je mnoho druhů a každá má své zvláštnosti odrážející se i v péči o ni. Existuje ale několik univerzálních pravidel. Veškerá vlna (až na kašmír) patří do pračky pouze na nejšetrnější program na vlnu či ruční praní při použití speciálního pracího prostředku. Maximální teplota praní by měla být mezi 30 °C a 40 °C. Vždy sledujte instrukce na štítku. Pokud nemáte odvahu na pračku (u kašmíru či mohéru), při ručním praní si dejte pozor na rychlé střídání teplot, které by mohlo obleček srazit. Vlna se nevěší – váhou absorbované vody by se vytáhla, nesmí se také příliš ždímat a pokud vám tedy na nějakém svetru nebo šále obzvlášť záleží, neždímejte jej raději vůbec, zbylou vodu vymačkejte froté ručníkem, vytvarujte jej, rozložte na rovnou plochu a nechejte pozvolna uschnout. Při žehlení opět sledujte instrukce na štítku. Obecně by se dalo říct, že tenkým pleteninám s hladkým povrchem žehlení určitě prospěje – zahladíte jím případné náznaky žmolků a oděv se jím krásně vytvaruje. Kvůli žmolkování také vlna za žádných okolností nesmí přijít do sušičky.

Dle zoubků

Spirálový – dvě tenké plastové tvarované spirály zapracované do proužků látky. Ukončován shora obvykle kovovými koncovkami. 

Časté použití: kapsy, mikiny, batohy
Kostěný (plastový) – jednotlivé plastové zoubky připevněné k proužkům látky. Shora obvykle ukončeny větším zoubkem odlišného tvaru.

Časté použití: bundy
Mosazný (kovový) – užší kovové zoubky připevněné k proužkům látky. Shora obvykle ukončeny větším zoubkem odlišného tvaru.

Časté použití: džíny, boty

Dle zapínání

Dělitelný – zip lze úplně rozepnout na dva nespojené díly.

Časté použití: bundy, mikiny
Nedělitelný – i po úplném rozepnutí zůstává zip dole spojen.

Časté použití: kapsy, batohy, poklopec, boty
Obousměrný – zip má 2 jezdce a jde rozvírat či zavírat z obou stran.

Časté použití: bundy, batohy, vaky
Oboustranný – zip má 1 jezdec a jde rozvírat z líce i z rubu oděvu.

Časté použití: oboustranné bundy

Speciální typy zipů

Skrytý – slabší, obvykle spirální zip, jehož zoubky po zapnutí nejsou patrné.

Na šicím stroji se obvykle všívá speciální patkou na skrytý zip.

Časté použití: sukně, šaty
Zátěrový (voděodolný) – nepromokavý skrytý zip opatřený zátěrem, který brání prostupu vody textilní částí i mezi zoubky zipu.

Důležité je, že při praní musí být zipy vždy uzavřené, aby nedošlo k jejich poškození.

Časté použití: membránové bundy 

VÝROBCI ZIPŮ

YKK Yoshida Kogyo Kabushikikaisha

Společnost byla založena v roce 1934 a dnes působí na 71 světových trzích. YKK vyrábí a prodává širokou škálu zipů, s primárním zaměřením na tři typy: kovový, spirálový a VISLON®. Kovový zip má nejdelší historii a je vhodný pro různé aplikace, jako jsou bundy, zavazadla, džíny a další. Spirálový zip je vyroben ze spirálových plastových prvků, včetně polyesteru a nylonu. Jedná se o nejměkčí zip mezi třemi typy zipů. 

Typy zipů

Zip VISLON® je vyroben ze vstřikovaných plastových prvků. Bohaté barevné variace prvků se vytvářejí formulováním barevného pigmentu během procesu vstřikování.

Vysoce kvalitní produkty

„Naše výrobky používají ty nejlepší materiály z nejmodernějších zařízení a jsou hromadně vyráběny pod extrémní kontrolou kvality.“

Tabulka velikostí

Tabulka

XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
46 48 50 52 54 56 58 60 62