NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

Sportalm Love in L.A. 

Podzimní fashion kolekce

Sportalm Love in L.A.

2021 | Kitzbühel | Rakousko

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

Objevte zbrusu novou fashion kolekci Sportalm Love in L.A., se kterou rozveselíte všechny ty dlouhé sychravé dny, které nás na podzim čekají. Tato kolekce je totiž z letošní řady jedinou, která oplývá výraznějšími barvami. Neočekávejte ovšem žádný gejzír duhových odstínů od hlavy až k patě. Základ kolekce se totiž nese ve střídmějším duchu šedých až krémových barev, které vkusně doplňují odstíny sladce růžové, příjemné fialové, světle modré a někdy i hořčicově žluté. Modely z této módní linie tedy působí mladistvým svěžím dojmem, který vnese do Vašeho šatníku notnou dávku stylu a pozitivní energie.

Kolekci Love in L.A. nemůžeme zaškatulkovat do přesně daných módních kategorií, balancuje totiž na pomezí různých stylů. Setkáte se v ní tedy s vyloženě sportovně řešenými modely, ale také s těmi, které se inspirují retro designem, nebo těmi které se nesou v elegantním britském duchu. Každopádně je jedno jisté, ať už se rozhodnete sáhnout po jakémkoliv kousku, rozhodně neuděláte chybu.

 

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

Se vzory jsme na tom v této kolekci podobně jako s barvami či designy a střihy. Nabízí se jich zkrátka mnoho. Nejvýraznějšími se ovšem stávají káry a kostky, leopardí vzor či zimní horský motiv. Zapomenout ovšem nesmíme ani na modely, které se pyšní zdobením spíše v podobě nápisů nebo na ty, které kombinují více vzorů zaráz. Zde se krásně potvrzuje, že mají návrháři značky Sportalm opravdu cit pro kombinování a detail a přesně ví, kdy je to tak akorát. Možná Vás proto ani nepřekvapí, že má s touto kolekcí, co dočinění samotná Ulli Ehrlich, její designerský rukopis je zde zcela patrný.

 

Modely z již zmíněné kolekce se pyšní kvalitními látkami, což je u značky Sportalm samozřejmostí, za povšimnutí ovšem stojí větší podíl přírodních materiálů, a to především u svetrů, mikin, některých kalhot a kabátů či u triček, a na to už u této značky tolika zvyklí nejsme. Za nás je tento detail rozhodně dobrým krokem a posouvá oblečení této luxusní rakouské značky zase o krok dopředu.

 

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

 

Károvaný vzor

Zaměřte se na modely, které se nesou v černobílém károvaném vzoru doplněném krásnou sladce růžovou barvou. Tyto kousky totiž dokonale kombinují nadčasovost a trend s klasickým střihem. Nejvýraznějším a opravdu slušivým kouskem je kabátek FAWENA prezentující se v typickém britském stylu či kalhoty FLAME, jenž omladí a rozzáří každou ženu.

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

 

Leopardí vzor

Pokud neholdujete kostkám, ale snesete trochu extravagance, poohlédněte se po oblečení s leopardím vzorem v odstínech šedé, krémové a černé barvy. V kolekci jich je opravdu spousty a vypadají opravdu dobře. Ba co víc, speciálně tyto modely oplývají skutečně pohodlnými materiály a sportovnějšími střihy. Sjednocují tak komfort a dobrý styl.

Módní podzimní kolekce Sportalm Love in L.A.

DO KOLEKCE SPORTALM LOVE IN L.A.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Nová kolekce Sportalm Outside Edge je ideální do práce i pro volný čas, pyšní se modely, které hýří luxusem a nadčasovostí, navíc v ní najdete modely z funkčních materiálů, se kterými můžete vyrazit třeba na golf. Přečtěte si článek o kolekci Outside Edge, který najdete pod odkazem níže.

Více o kolekci Outside Edge

  • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

    MICHAELA KOVÁŘOVÁ

    Reklamační oddělení
    Online poradkyně pro výběr oblečení

 

Pokud budete potřebovat při výběru oblečení a doplňků poradit neváhejte se obrátit na naši online poradkyni Míšu, která Vám velmi ráda pomůže. Můžete jí zavolat na tel.: +420 775 860 840, nebo napsat e-mail na store@ski-max.cz, či vyplnit náš dotazník pro výběr oblečení a doplňků.

DOTAZNÍK


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb