SKIMAX STORE | úterý - sobota | 9.00 - 18.00 hod.

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem 

AK SKI POP

SKVĚLÉ ŠVÝCARSKÉ LYŽE S JEDINEČNÝM DESIGNEM

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

AK Ski je známá švýcarská značka vyrábějící ručně dělané luxusní lyže té nejvyšší kvality. Jedná se o velmi malou a velmi precizní produkci, s velkým důrazem na kvalitu použitých materiálů. Ty zajišťují vynikající jízdní vlastnosti každého modelu.
Lyže AK se dají zakoupit pouze ve vybraných luxusních prodejnách po celém světě a SKIMAX STORE je jedinou prodejnou, kde můžete zakoupit kolekci lyží AK Ski pro celou ČR a SR.

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

Po velmi úspěšném uvedení modelů AK Ski PISTE, které si lyžaři zamilovali díky sportovnímu duchu a absolutnímu klidu v jakékoliv rychlosti a za jakýchkoliv sněhových podmínek, přichází značka AK s naprosto ohromující novinkou. A tou je okouzlující a designově mimořádně povedená limitovaná kolekce lyží AK Ski POP.

AK Ski POP je zcela jedinečná. Jak svým absolutně originálním designem, tak i jedinečnými jízdními vlastnostmi. A v čem se tedy liší od řady AK Ski PISTE? Jednoznačně lze říci, že modely POP jsou jak svým designem, tak i jízdními vlastnostmi daleko hravější a živější. Kvalitu této značky již vyzkoušelo mnoho lyžařů na našich testovacích akcích a nedají na modely AK dopustit.

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

Řada POP naprosto oslnila naše testery a testerky na dubnovém SKIMAX SKITESTU v italském Suldenu. Takový zájem testerů ještě nikdy žádná kolekce lyží nezaznamenala. Lyže AK Ski POP byly neustále na svahu a jen neradi je testeři vraceli. Navíc se lyže z kolekce POP staly nejfotografovanějšími lyžemi celého SKITESTU.

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designemAK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designemAK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designemAK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designemAK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

NÁZORY TESTERŮ

AK SKI PINK.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem.

PAVEL

Lyže je hravější verzí své kolegyně AK Ski PISTE, je nesmírně příjemná, živá a skutečně snadno ovladatelná. Její jízdní vlastnosti jsou perfektní, velký dojem na mě udělala na ledu, přece jen je odlehčenější verzí, ale přesto si zachovala vysoký standard jízdních vlastností. Tento univerzální model Vás podrží za jakýchkoliv sněhových podmínek. I s těžkým rozbředlým sněhem a neupravenou sjezdovkou si tato lyže hravě poradí. Doporučuji všem dámám, které hledají sportovní, hravou a přitom maximálně komfortní univerzálku pro dynamické celodenní lyžování.

PUSŤTE SI VIDEO RECENZI LYŽÍ
AK SKI PINK POP

CHCI DÁMSKÉ LYŽE AK SKI PINK POP

AK SKI ORANGE.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

MAREK

Skvělý univerzální model na celý den. Jízda na ní je zážitek, který na Vás opravdu udělá dojem. Ideální šířka lyže pod botou zajišťuje skvělé jízdní vlastnosti jak ráno, tak odpoledne na rozbité sjezdovce. Jízda na této lyži je velmi vyrovnaná, komfortní a klidná. 

 

PUSŤTE SI VIDEO RECENZI LYŽÍ
AK SKI ORANGE POP

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI ORANGE POP

AK SKI RED.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

PAVEL

Opět skvělé překvapení. Živá, ostrá nadupaná lyže na střední a delší oblouk, se kterou si jízdu opravdu užijete. I ve vysokých rychlostech a v průběhu celého oblouku jsem se na ní cítil komfortně a jistě. Skvělý nástup do oblouku a perfektní jízdní vlastnosti na ledu jsou dalšími důležitými vlastnosti tohoto Pop modelu. Za mě můžu tento model jen a jen doporučit všem, co hledají lyži, která je ve středních a delších obloucích podrží za každé rychlosti a na každém povrchu. Doporučuji sportovnímu lyžaři, který hledá dynamickou sportovní lyži, na kterou se může vždy spolehnout.

PUSŤTE SI VIDEO RECENZI LYŽÍ
AK SKI RED POP

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI RED POP

AK SKI GREEN.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

PAVEL

Nejsem velkým příznivcem lyží širokých pod botou. Ale tento přesto oslovil i mě. Skvělá lyže pro milovníky rozbitých, neupravených sjezdovek a prašanu. Její nejsilnější chvíle nastává po 12. hodině, lyže je velmi příjemně ovladatelná a i ve špatných sněhových podmínkách si jízdu na ní užijete na maximum.

PUSŤTE SI VIDEO RECENZI LYŽÍ
AK SKI GREEN POP

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI GREEN POP

AK SKI BLACK.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

MAREK

Přesná, dynamická slalomová lyže, ale i přesto je dostatečně univerzální a odpustí i nějakou tu drobnou chybu. Ano, stále se jedná o slalomku a je tedy pootřeba nechat vyniknout jejímu přesnému a rychlému přehranění. V krátkých a středních obloucích je jako doma. Živá a energická jízda s modelem POP BLACK je téměř jistotou. Nebál bych se ji doporučiti jako univerzálku na kratší oblouky, velmi dobře se totiž chová i v rozbitém terénu. 

PUSŤTE SI VIDEO RECENZI LYŽÍ
AK SKI BLACK POP

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI BLACK POP

AK SKI YELLOW.POP

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

PAVEL

Tato slalomka je velmi přesná, sportovní a dynamická, ale na rozdíl od své Ski PISTE kolegyně je temperamentnější. Zahájení oblouku je velmi rychlé a snadné, průjezd obloukem je velmi klidný v celém jeho průběhu. Tento model neskutečně dobře drží na ledě. AK Ski POP je ryzí slalomka na krátké a střední oblouky. Díky POP úpravě může lyžař jednodušeji měnit tvar oblouku v jeho průběhu. Maximální kvalita slalomky je zde zachována, ale v živější a hravější podobě. Její AK SKI PISTE kolegyně je více dominantní. S tímto modelem zažijete dokonalý slalomový zážitek. Takže už začněte dřepovat, ať Vám vydrží nohy, ty totiž bohužel nepůjčujeme.


Zpět

Další novinky

Výprodej testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžaři a lyžařky, vybíráte pro sebe nové lyže a nevíte si rady? Zeptejte se a poraďte se s našimi profi testery, vyberou pro Vás ty pravé lyže z naší nabušené nabídky. Zní to super, a taky, že to super je...

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy