POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Skialpy nově ve SKIMAX STORE 

SKIALPY

NOVĚ VE SKIMAX STORE

SKIMAX STORE | Olomouc | zima 2021/2022

I nás během loňské sezóny uchvátila volnost pohybu na skialpových lyžích, a proto jsme se rozhodli naši radost s Vámi sdílet.

Pojďme se společně podívat na to, co jsme pro Vás připravili.

Většina lyžařské veřejnosti a během loňské nepovedené sezóny jistě na horách zaregistrovala zvýšený pohyb lyžařů stoupajících kopcem vzhůru. Pokud to nevíte, jednalo se o skialpinisty. Tedy ty lyžaře, kteří si chtějí sjezd dolů tzv. zasloužit a nejprve si sjezdovku, kopec nebo větší horu prostě vyšlápnou. Na sněhu se ovšem nejedná o žádnou novinku, naopak – říká se, že skialpem všechno začalo...

Také nás ve SKIMAXu tento boom zasáhl, některé už mnoho sezón zpět, někteří z nás tomuto krásnému skloubení pohybů podlehli až kvůli, nebo by se dalo spíše říct DÍKY covidové zimě. A my věříme, že ani nás, ani Vás sportovce toto nadšení neopustí, a že se pro Vás nejednalo pouze o náhradní činnost, když nejezdily lanovky.

Skialpy-nove-ve-SKIMAX-Store-1.jpg

Nově si proto u nás od zimy 21/22 budete moci prohlédnout a vybrat si z nabídky toho nejlepšího, co je na scéně skitouringu k mání, a hlavně těch značek a modelů, se kterými máme osobní zkušenosti, ty jsou doslova k nezaplacení. A věřte, že se máte rozhodně na co těšit. Jak už bývá naším dobrým zvykem, opravdu jsme se zaměřili na výběr těch nejlepších lahůdek ze světa skialpu pro muže i pro ženy. Pojďte se na ně podívat…

Lyže švýcarské výroby od značky Movement, italské boty Scarpa a stejně tak italské vázání značky ATK. Ano, snažili jsme se pro Vás vybrat opravdu to nejlepší na trhu. S tímto vybavením máme osobní zkušenosti, a to je jeden z důvodů, proč těmto značkám tolik věříme.

Mohlo by Vás zajímat

Jak vybrat skialpové lyže
Jak vybrat
skialpové lyže
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpové lyžáky
Jak vybrat
Skialpové lyžáky
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpové vázání
Jak vybrat
skialpové vázání
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpový set
Jak vybrat
skialpový set
Chci si přečíst článek

 

Ohledně skialpů Vám vždycky nejlépe poradí Marek Čech

 • Marek Čech - Online poradce pro výběr skialpů

  Marek Čech

  Profi tester lyží
  Online poradce pro výběr skialpů

Pokud budete potřebovat při výběru poradit neváhejte se na mě obrátit, velmi rád Vám pomohu. Můžete mi zavolat na tel.: +420 730 516 053, nebo napsat e-mail na cech@ski-max.cz, či vyplnit dotazník pro výběr skialpů.

DOTAZNÍK

Doporučuji Vám také navštívit naši kamennou prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci.    Marek

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusních lyžařských specialit
  pod jednou střechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00


Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků