NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

Jak vybrat skialpové lyže 

JAK VYBRAT

SKIALPOVÉ LYŽE

SKIMAX STORE | Olomouc | zima 2021/2022

Rozhodli jste se jít vstříc novým zážitkům na horách a vybrat si novou skialpinistickou výbavu? Poradíme Vám jak na to… Začneme skialpovými lyžemi – švýcarská kvalita a preciznost – to jsou ručně vyráběné lyže značky Movement. Všechny modely jsme pro Vás pečlivě vybírali jak v pánských, tak i v dámských variantách a s různými šířkami pod botou, tak aby si na své přišel opravdu každý zkušený skialpinista, ale i začátečník. 

Jak vybrat skialpové lyže

Pokud vybíráte univerzální lyže jak do prašanu, tak na chození po upravených sjezdovkách ve Vašem oblíbeném horském středisku a zároveň si chcete dopřát opravdovou perlu, rozhodně nepřehlédněte TOP modely ALP TRACKS. Tyto lyže Vás nadchnou svou nízkou hmotností, kvalitním dřevěným jádrem a vyztužením karbonovými vlákny, tohle vše dohromady tvoří dokonalou lyži, na které se skvěle svezete jak v hlubokém sněhu, tak v jarním firnu, ale doslova nadšeni budete při jízdě na tvrdém kopci. Model ALP TRACKS drží jako přibité ve všech sněhových podmínkách.

Patříte-li mezi milovníky prašanu a horských výletů po hřebenech s těžkými, náročnými sjezdy, mrkněte se na freeridové modely GO Ti. Pokud pro sebe zvolíte tu správnou šířku pod botou, budete se v prašanu doslova tetelit blahem. Stejně tak si ale dokážete na skialpových lyžích Movement GO Ti užít i jízdu na tvrdé nebo zledovatělé sjezdovce. Lyže mají totiž celodřevěné jádro a vyztužené jsou pláty titanalu – ten dodává lyži optimální tuhost v podélné ose i v torzi. Proto si tento model zaslouží Vaši pozornost i pokud nejste zarytý prašanový specialista.

Jak vybrat skialpové lyže

Jak vybrat skialpové lyže

Modely SESSION jsou pro skialpinisty i pro skialpinistky skvělou volbou v poměru cena/výkon. Jedná se opět o model s dřevěným jádrem doplněný vlákny karbonu, ta dodávají lyžím tuhost a stabilitu. Dokonale Vám poslouží ve středisku s upravenými sjezdovkami, pokud si třeba budete chtít po lyžování jen vyběhnout na vrchol kvůli sklence Prosecca při západu slunce a kvůli Vaší fyzičce samozřejmě… Neztratíte se s nimi ani na celodenních výletech s přáteli po hřebenech hor známých i neznámých. Lehké při výstupu a stabilní při sjezdu, to jsou modely SESSION.

Mohlo by Vás zajímat

Skialpy nově ve SKIMAX STORE
Skialpy
nově ve SKIMAX
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpové lyžáky
Jak vybrat
Skialpové lyžáky
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpové vázání
Jak vybrat
skialpové vázání
Chci si přečíst článek
Jak vybrat skialpový set
Jak vybrat
skialpový set
Chci si přečíst článek

 

Ohledně skialpů Vám vždycky nejlépe poradí Marek Čech

 • Marek Čech - Online poradce pro výběr skialpů

  Marek Čech

  Profi tester lyží
  Online poradce pro výběr skialpů

Pokud budete potřebovat při výběru poradit neváhejte se na mě obrátit, velmi rád Vám pomohu. Můžete mi zavolat na tel.: +420 730 516 053, nebo napsat e-mail na cech@ski-max.cz, či vyplnit dotazník pro výběr skialpů.

DOTAZNÍK

Doporučuji Vám také navštívit naši kamennou prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci.    Marek

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusních lyžařských specialit
  pod jednou střechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb