VIST X LIMITED – DOKONALÁ UNIVERZÁLKA 

Pavel

vist x limitedtitulek

Dnešní trh se dnes vyznačuje jedním hlavním parametrem – nepřebernou nabídkou. A trh s nabídkou lyží na tom není jinak. Proto je na místě položit si základní otázku, je vůbec reálné vybrat si TU pravou lyži? A je možné, aby JEDNA lyže byla skvělá po celý den a za různých sněhových podmínek?

1

Vždy jsem toužil najít TU pravou lyži. Cesta k ní je ale dlouhá a plná poznání. Začít musíte u sebe. Nikdy jsem nebyl troškař a svou cestu jsem bral skutečně poctivě. Začal jsem závodním lyžováním, poté odborným vzděláním, stážemi u těch nejlepších lyžařů a teoretiků po celém světě, lyžařskými semináři, profesionálními testy lyží a sám jsem se stal jedním z předních instruktorů carvingu v Evropě a také osobním testerem některých značek lyží při vývoji nových modelů. Ale stále to nebylo dost na to, abych si sám troufnul na zkonstruování lyže. Má cesta pokračovala, stal jsem se organizátorem největšího testu lyží pro českou veřejnost a majitelem jedné z největších lyžařských speciálek v ČR. A až tyto zkušenosti, získané zpětně od svých zákazníků a testerů, mi dodali odvahu. Protože můžete být vzdělaný a zcestovalý, ale nejdůležitější je umět naslouchat těm, pro které produkt vytváříte. Jen tak můžete stvořit něco, co má hodnotu nejenom pro Vás, ale zejména pro Vaše klienty.

vist spicka patka

A tak vznikla řada lyží VIST X LIMITED – dokonalá univerzálka. Limitovaná edice lyží, kterou můžete na celém světě zakoupit pouze ve SKIMAX STORE a jejíž vývoj prošel od začátku do konce podle mých představ. Pro muže je to model VIST X MAN LIMITED a pro ženy model VIST X LADY LIMITED a to hned ve dvou barvách, protože kdo u dam tvrdí, že na barvě nezáleží, vůbec neví, o čem mluví.

2

Zde je na místě upřímně poděkovat zakladateli značky VIST Elmarovi, jenom díky němu mohly tyto skvělé modely spatřit světlo světa. Zcela individuální přístup při tvorbě těchto lyží, dlouholeté zkušenosti s výrobou a precizní ruční práce byly zárukou pro vznik tak jedinečných, kvalitních a designově propracovaných modelů X LIMITED.

vist x man lIMITED (1)

VIST X MAN LIMITED - po otestování několika tisíc párů lyží považuji tento model za ideální volbu pro sportovního lyžaře, který miluje všestrannost bez kompromisů. Stejně tak je tato lyže skvělá ale i pro milovníka lyžování, pro něhož je radost z pohybu a touha se zlepšit rozhodujícím faktorem při nákupu. Oba navíc spojuje to, že se nechtějí vláčet na hory s několika páry lyží. X MAN LIMITED je všestranný model lyže pro celodenní lyžování, který splňuje ty nejvyšší kritéria jízdních vlastností po celý den.

VIST X LADY LIMITED

VIST X LADY LIMITED - ještě více nadchne naše nová lyže dámy. Tady platí dvojnásob, že nejlepšími testery lyží jsou dámy. Jsou váhově lehčí a jezdí trošku pomaleji než muži. I proto je správná konstrukce dámské lyže zcela zásadní. Dámy jsou všechny velmi vnímavé lyžařky a rozdíly v lyžích definují velice přesně a neomylně. Upřednostňují univerzální lyže, příjemné a flexibilní po celý den. Také si více potrpí na propracovaný design lyží a mají rády, když kvalita a funkčnost jdou ruku v ruce s odpovídajícím designem. Model je k dispozici ve dvoubarevných provedeních - VIST X LADY LIMITED BLACK a VIST X LADY LIMITED WHITE.

1

Řada VIST X LIMITED je stvořena s láskou a úctou ke všem úžasným lyžařům a lyžařkám, které jsem měl za svůj život možnost potkat a kteří tak obohatili můj život. Je to lyže stvořená od srdce pro skutečně srdeční lyžařské zážitky. Lyže pevně držící na ledu před prvním ranním Bombardinem, skvěle točivá záležitost před prvními špagety Carbonara a perfektní projížděčka muld po posledním Aperolu. Přeji Vám, užijte si tento model a zážitky na něm s úsměvem a radostí a s těmi nejkrásnějšími oblouky v životě.

2

PS: Řada VIST X LIMITED bude k otestování v našem TEST CENTRU SKIMAX STORE a také na nadcházejícím TESTU LYŽÍ v Italském Suldenu, který pořádáme již v prosinci 2018.

Limitovaná edice lyží VIST X LIMITED je na celém světě k zakoupení pouze ve SKIMAX STORE a na e-shopu SKIMAX. Bylo vyrobeno pouze pár jedinečných dámských a pánských modelů řady VIST X LIMITED! Proto neváhejte a pokud toužíte po skutečně jedinečném lyžařském zážitku, zastavte se na naší prodejně, nebo objednávejte na našem e-shopu co nejdříve! Pokud budete chtít s čímkoliv poradit, obraťte se přímo na mě na telefonu 603 878 000, nebo piště na stancl@ski-max.cz!

PhDr. Pavel Štancl

PhDr. Pavel Štancl

Další články autora

1. DÍL - SPRÁVNÁ KATEGORIE LYŽÍ

1.png

2. DÍL - JAK VYBRAT SLALOMKY

2.png

3. DÍL - JAK VYBRAT OBŘAČKY

3.png
Autor článku:Profil autora

PhDr. Pavel Štancl

1971

Zakladatel, majitel a pracovně nejstarší
pracovník firmy SKI-MAX
Reklamní manažer firmy
Brand manažer značky Emmegi

Rocker ano či ne?

IMG_1113.JPG

Sportalm wellness kolekce

sno queen uvodni.jpg

Jak vybrat lyžařskou helmu

INDIGO_Kampagne_2014_15_A4_hoch_300.jpg

Testování lyží

IMG_3956.JPG